Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
ARABAM NE KADAR EDER?

ARABAM NE KADAR EDER?

Aracınızdan sıkıldınız ya da arabanızı nakite çevirmeye mi karar verdiniz? Cevabınız evetse size yardımcı olmak için buradayız. Araç satışıyla ilgili hiçbir detayı bilmenize gerek yok. Firmamız ihtiyacınız olacak tüm soruları yanıtlamak için var.

Üvez Otomatik Grup güvencesiyle aracınızı satın alan Oto2Sat, siz hiçbir efor harcamadan araç satışınızın gerçekleşmesini sağlıyor. Nasıl mı? Alacağınız randevuyla belirlenen saatte ofisimize gelmeniz yeterli. Bir saat içinde satışınız gerçekleşiyor ve paranız tercihinize bağlı olarak nakit ve havale olarak teslim ediliyor.

BİZ KİMİZ?

Oto2Sat siz değerli müşterilerimizin zaman ve güven kaybı yaşamasını engeller. Arabam ne kadar eder sorusuna cevap veremiyor ve araç piyasasıyla bilginiz yoksa firmamız sizler için aracınızın değerini belirler ve satış işlemini gerçekleşir.

ARABAM NE KADAR EDER?

Araba satmak istiyorsunuz ama arabam ne kadar eder sorusunu yanıtlayamıyor musunuz? Yapmanız gereken tek şey Oto2Sat web sitesini ziyaret etmek. Aracınızın satış ücretini ister peşin ister havale yöntemiyle hesabınıza yatırarak sizlere hızlı, güvenli ve anında nakit para imkânı sunuyoruz.

Aracınızın üzerinde rehin, haciz vs olabilir. Oto2Sat için sorun teşkil etmez. Aracınızda bulunan rehin ve haciz satış işleminin yapılmasına engel teşkil etmez ve aynı prosedür geçerlidir. Oto2Sat ikinci el araba fiyatlarını uzman ve profesyonel ekipleriyle belirler ve en güvenilir teklifi sunar.

Araç satışı yapmak isteyen siz değerli müşterilerimizin en büyük problemlerinden biri de acil nakit ihtiyacıdır. Oto2Sat hızlı alt yapısıyla aracınızı bir saatte nakite çevirir. Sektörde bir numara olmamızın en büyük sebebi hızlı ve güvenli satışla anında ödeme yapıyor olmamızdan kaynaklanır.

OTO2SAT İKİNCİ EL ARABA FİYATINI NASIL BELİRLER?

Oto2Sat’ta araç satışı yapılırken birden fazla husus üzerinde durur. Güvenli piyasa araştırması yapılır. Aracınızın özellikleri en ince detayına kadar hesaplanır. Özenle yapılan değerlendirmeerden sonra bizi tercih eden siz değerli müşterilerimiz için en uygun fiyat sunulur.

Güvenilir, hızlı, sektörde bir numara olan firmamızda zamandan ve fiyattan kazanmak sizin elinizde! Aracınızın satışı için zaman harcamayın ve doğru adrese gelin.

Top