Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Son zamanlarda sıfır araç fiyatlarında yaşanan yükselme ve sıfır araç bulmada yaşana sıkıntılara yönelik Yönetim Kurulu Baş. Yar. Sayın Serhan ÜVEZ basında açıklamalarda bulundu. Sayın ÜVEZ’e göre yaşanan bu süreç tamamen fırsatçıların vatandaşlara yaşattığı bir sıkıntı olduğunu dile getirdi. Özellikle sıfır araç fiyatlarında yaşanan artış sonrası ikinci el araç fiyatlarında da fiyatlar oldukça yükseldi. Özellikle sıfırından daha pahalı ikinci el araç fiyatları konusunda yaşanan süreç hakkında her şeyi bu videomuzdan izleyebilirsiniz. Pandemi süreci ile birlikte ikinci el araç alım sürecinde de yaşanan sıkıntıları ve daha düşük maliyetle hayalinizde ki ikinci el araç almaya yönelik çözüm yöntemlerini Sayın Serhan Bey’in bu röportajından izleyebilirsiniz.

Pandemi süreci ile birlikte ikinci el araçlarda yaşanan fiyat artışı ve yeni ÖTV düzenlemesi ile ilgili süreci ÜVEZ Otomotiv Yönetim Kurulu Baş. Yar.  Serhan ÜVEZ bu videomuzda basın mensupları ile paylaştı. Neden fiyat artışı yaşandığını Üvez Otomotiv Grup olarak bu fiyat artışını müşterilere ne şekilde yansıttıklarını açıklayan Sayın Serhan Bey ayrıca ikinci el araç alım ve satış sektörün son durumu konusunda da basına bilgi aktardı. Sizde ikinci el sektöründe ki son durumu detayları ile takip etmek için bu videomuzu izleyebilirsiniz

Özellikle Pandemi süreci ile yaşanan genel korku ve gerginliği ulaşım sektöründe de görmekteyiz. Vatandaşların büyük bir bölümü tatil ya da genel ulaşım için toplu taşıma yerine araç kiralamaya yönelmiş durumda. Böylelikle ailesi ya da sevdikleri ile birlikte tamamen güvenli yolculuk için tercih edilen kiralık araçlar konusunda son durumu ÜVEZ Otomotiv Yönetim Kurulu Baş. Yar. Serhan ÜVEZ basın mensupları ile bu röportajında paylaştı. Sizde toplu taşıma ile araç kiralamak arasında kararsız kalanlardan iseniz bu videomuz tam olarak sizler için bir tavsiye haberi olabilir. Özellikle İstanbul ‘da ikametgâh ediyorsanız ya da İstanbul’da ticaret ile ilgileniyorsanız en uyguna araç kiralama konusunda detaylara bu videomuzdan erişebilirsiniz.

ÜVEZ Otomotiv Yönetim Kurulu Baş. Yar.  Serhan ÜVEZ güvenli ödeme yöntemi konusunda basını bilgilendirdi. Bu röportajımız ile araç alım satımında yaşanan dolandırıcılık ya da para alışverişi sırasında yaşanan tüm olumsuzlukların Türkiye Noterler Birliği ve Banka entegrasyonu ile oluşan güvenli ödeme yöntemi konusunda bilgi edinebilirsiniz. Özellikle araç satarken yaşanan korku ve olumsuzlukları ortadan kaldıracak bu sistem ile noter işlemi sonlanana kadar paraya kimse dokunamayacak olması sektör yetkililerince büyük bir memnuniyetle ile karşılandı. Bizde ÜVEZ Otomotiv Grup olarak bu süreci ve sürecin tüm özelliklerini bu videomuzda sizlere anlatıyor olacağız.

Top