Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
OTO2SAT İLE ARBANI HIZLI VE KOLAY SAT

OTO2SAT İLE ARBANI HIZLI VE KOLAY SAT

Otomobilinizi mi satmak istiyorsunuz? İkinci el araba fiyatları konusunda bilgi sahibi değil misiniz? İşte o zaman doğru yerdesiniz. Oto2sat, “Hızlı ve Kolay Sat” sloganıyla sizler için güvenli satışın adresi!

Araba almak pekçok insan için zorlu ve meşakkatli bir iştir. Size uygun arabayı bulmak, aracın özelliklerine hakim olmak, kesenize uygun bir araç bulmak ve fiyat konusunda anlaşabilmek gibi soru ve sorunların arkası kesilmez. Diyelim kendinize uygun arabayı buldunuz ve bir süre sonra değiştirmeye karar verdiniz. Bu kez de bambaşka sorular belirir. Araba satmak da en az araba almak kadar zorlu bir iştir diyebiliriz. Öncelikle kimse aracını aldığı fiyattan daha ucuza satmak istemez. Ne var ki aracın alındığı günden satıldığı güne kadar piyasa değerleri değiştirmiştir. Aracınızı bir an önce satmanız gerekebilir ve alıcı bulamıyor olabilirsiniz. İşte bu ve buna benzer sorunlar için Oto2Sat sizinle.

Oto2Sat KİMDİR?

Bir zamanlar bin bir emekle satın aldığınız aracınızı elden çıkarmaya karar verdiniz ama nasıl bir yol izleyeceğinizi bilmiyorsunuz. İşte Oto2Sat bu noktada devreye giren kurtarıcınızdır. İkinci el araba fiyatları konusunda uzman bilgisi, güvenilir ve hızlı çalışma sistemiyle aracını satmak isteyenlerin ilk tercihi olacaktır.

NASIL BİR YOL İZLEMELİYİM?

Aracınızı sizi en mutlu edecek şekilde satmak için yapmanız gereken tek şey kurumsal web sitemizi ziyaret etmek ve aracınızın özelliklerini girerek form doldurmanız gerekir. Form doldurma işleminden sonra sistemimiz en güvenilir fiyat teklifini sunar. Sunulan fiyat sizin için uygunsa geriye yapacak tek bir şey kalır. Aracınızla birlikte ofisimize gelmek.

Oto2Sat Üvez Otomatik Grup güvencesiyle aracınızı hızlı bir şekilde satın alır. Profesyonel bir ekiple çalışmanın avantajını yaşamanızı sağlar. Aracınızı satarken ikinci el araba fiyatları, piyasa değerleri hakkında bilgi sahibi olmanıza gerek olmadan işleminiz gerçekleşir. Yaklaşık bir saat içinde aracınız şirketimiz güvencesiyle satın alınır ve sizi yoracak, bıktıracak işlemlerden kurtarır.

SATIŞ ÜCRETİ NE ZAMAN HESABIMDA OLUR?

Yaklaşık olarak bir saat içinde gerçekleşen satışın ücreti sizin istediğiniz yöntemle anında ödenir. Havale yoluyla yada nakit olarak yapılacak ödeme ile satın alma işlemi tamamlanır. Aracın kredili ve rehinli olması satışın gerçekleşmesi için sorun teşkil etmez.

Top