Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
OTO2SAT ARABANIZI ALIYOR!

OTO2SAT ARABANIZI ALIYOR!

Oto2Sat, aracınızı hızlı ve güvenli satmanın doğru adresi! Siz de aracını satmak isteyip nasıl bir yol izleyeceğini bilemeyenlerden misiniz? O zaman doğru yerdesiniz. Yapmanız gereken çok basit Oto2Sat iş birliğiyle çözüme ulaşmak. Gelin bir de bahsedilen bu profesyonel satış işlemine yakından bakalım.

OTO2SAT KİMDİR?

Bu devirde araç satmak araba satın almak daha zor bir hale geldi. Piyasadaki araba satma siteleri oldukça fazla ve kafa karıştırıcı. Sizin için zorlu süreci daha da zorlaştıran araba satma siteleri yerine Oto2Sat güvencesiyle satışınızı gerçekleştirin!

Aracınızı satmak istiyorsunuz ama piyasa değerlerini bilmiyor musunuz? Ya da acil nakite ihtiyacınız var fakat alıcı bulamıyor musunuz? Oto2Sat tam da bu soru ve sorunlar için var.

Doğru ve güvenli fiyatlandırma, ekspertiz, satış süreci yönetimiyle aracınızı sadece birkaç saat içinde satabilirsiniz. Peki bunlar için nasıl bir yol izlemek lazım?

ACİL ARABA SATIŞI YAPMAK İSTİYORUM

Aracınızı bir an önce satmak istiyor ve doğru, size uygun alıcıyı bulamıyor musunuz? Oto2Sat siz değerli müşterilerimiz için en güvenli ve hızlı satışı gerçekleştiriyor. İzlemeniz gereken yolsa çok basit, ilk olarak internet sitemiz üzerinden arabanızın özelliklerini girmeniz gerekmektedir. Size sunduğumuz fiyat teklifinden sonra rmüşteri temsilcimizden randevu alarak aracınızla gelebilirsiniz. Profesyonel ekiplerin muayenesinden sonra size sunabileceğimiz en iyi teklif belirlenir. Sunulan teklif sizin için de uygunsa satış işlemi gerçekleştirilir.

SATIŞ ÜCRETİ NE ZAMAN HESABIMA YATAR

Oto2Sat güvencesiyle gerçekleştireceğiniz satış işleminden sonra sizin tercihinize bağlı olarak satış ücreti ister banka havalesi ister nakit olarak teslim edilir. Aracınızın kredili veya hacizli olması sorun teşkil etmemektedir.

Birkaç saat içerisinde son bulacak satış işleminden sonra hem zaman hem para kazanmış olacaksınız!

ARAÇ SATIŞI İÇİN OTO2SAT’A NASIL GELEBİLİRİM?

Üvez Otomotiv Grup markası olan Oto2Sat, araba satışı için sizin için en uygun ve doğru yerdir! Randevu almak için bizlere 0212 655 99 99 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Müşteri temsilcimizden alacağınız randevuyla ofisimize gelerek teklif alabilirsiniz. Siz değerli müşterilimiz için gerçekleştireceğimiz ekspertiz işlemi ücretsizdir.

Top