Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Acil Aracımı Satmak İstiyorum

Acil Aracımı Satmak İstiyorum

Acil Aracımı Satmak İstiyorum

İkinci el aracımı hemen satmak istiyorum ancak bunun için ne yapmam gerektiğini bilmiyorum diyenlerdenseniz Oto2sat tam olarak bu sorunuza cevap olmak adına kurulmuş bir sistemdir. Aracını hızlı ve güvenle satmak isteyenlerin ilk tercihi olmak adına doğru fiyatlandırma, ekspertiz ve satış süreci yönetimi ile aracınızı zahmetsiz ve sorunsuz olarak sadece birkaç saat içinde satın almaktayız.

İnternet sitemiz üzerinden araç marka ve modelinizi seçerek fiyat teklifi almak için araç özelliklerini belirterek formu bize göndermenizi takiben size en doğru ve güncel aracınızın değerinde fiyat teklifi sunulacaktır. Fiyat teklifini kabul etmeniz durumunda İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan ofislerimize aracınızı getirerek ekspertiz işlemleri sonrasında satış işlemlerine başlayabilirsiniz.

Üvez Otomotiv Grup güvencesi ile aracınızı sadece bir saat içinde nakit olarak alıyor ve sizi uzun süreli satış prosedürler ve bekleme sürecinden kurtarıyoruz. Bizler ortalama sadece 30 dakika gibi kısa bir sürede otomobilinizi değerinde satın alıyoruz ve satın alma ödemenizi anında nakit veya tercihinize göre banka havalesi yaparak arabanızın satın alma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Satmak istediğiniz araç ister kredili olsun, ister rehinli fark etmeksizin satın almaktayız.

Acil aracını satmak isteyenlere çözüm olarak geliştirdiğimiz hızlı araç alım programımız ile fiyatlandırma teklifi ile satın alım süreci sadece birkaç saat içinde tamamlanmaktadır. Oto2sat ile sizde hızlı, güvenli ve zahmetsiz olarak aracınızı satabilir, araç bedelinizi ister nakit, isterseniz banka havalesi olarak alabilirsiniz.

Arabamı Satmak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Aracınızı bizlere satmak için yapmanız gereken ilk şey aracınız için fiyat teklifi almak. Bunun için sitemizde bulunan fiyatlandırma formunu kullanabilir ya da dilerseniz 0212 655 99 99 nolu müşteri hizmetleri hattımızdan fiyatlandırma çalışmasını alabilirsiniz. Sonrasında satış işlemi için randevu almanız yeterlidir. Aracını ile ofisimize gelmeniz durumunda satış sürecini personelimiz ekspertiz işlemi ile başlatacak ve kısa sürede tamamlayacaktır. Aracınızın bedeli ister nakit olarak isterseniz banka havalesi ile anında sizlere takdim edilecektir.

Oto2sat ile araç satmak kolay, pratik, güvenli ve hızlıdır. Sizde bu sürecin bir parçası olmak için bizi aramaktan çekinmeyin. Tüm satış uzmanlarımız sorularınızı cevaplamak için beklemektedir.

Top