Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Arabamı Hızlı ve Nakit Satmak İstiyorum

Arabamı Hızlı ve Nakit Satmak İstiyorum

Arabamı Hızlı ve Nakit Satmak İstiyorum

Araç sahiplerinin araç satış süreçlerini hızlı ve istedikleri şartta satma beklentilerini anlıyor isteklerini karşılayacak çözümlerimiz ile hizmet sunuyoruz. Örneğin satmak istediğiniz aracınıza ait bilgileri sitemiz üzerinden bize ileterek aracınız için fiyatlandırma çalışması yaptırabilir, fiyat teklifimizi olumlu karşılamanız durumunda ise detaylı ekspertiz randevusu alarak aracınıza son fiyat teklifimizi alabilirsiniz. Arabamı hızlı ve nakit olarak satmak istiyorum diyenlere en kısa sürede sonuca götürecek hizmetler Oto2sat ‘ta.

Hızlı araç satışı için;

  • Sitemizden İlk Fiyat Teklifinizi Alın

Sitemizde yer alan form üzerinden aracınıza ait bilgileri bize iletmeniz durumunda ilk fiyat teklifimizi alabilirsiniz.

  • Ekspertiz Randevusu Alınız

Size vermiş olduğumuz fiyat teklifini olumlu görmeniz durumunda aracınızı yakından incelememiz için ekspertiz randevusu alın.

  • Son Fiyat Teklifimizi Alın

Ekspertiz işlemi sonrasında aracınız için sunacağımız son fiyat teklifimizi kabul etmeniz durumunda aracınızın satın alma işlemlerini hemen başlatmaktayız ve sadece 30 dakika içinde işlemlerini tamamlayarak aracınızın ödemesini tarafınıza sunuyoruz.

Araç değeri nasıl hesaplanıyor? 

Oto2sat web sayfası üzerinden araç değeri hesaplamak mümkün. Web sayfamız üzerinden aracının marka, model, yıl, kilometre, kasa tipi, motor gücü ve hacmi, koltuk sayısı, güç aktarımı gibi teknik bilgilerini doğru ve eksiksiz bir şekilde girerek aracının piyasa değerini öğrenebilir ve bu bilgilere göre araç alım fiyat teklifimizi alabilirsiniz. Fiyat hesaplama programımız vermiş olduğunuz araç bilgilerine benzer özelliklere sahip diğer arabaların piyasadaki satış fiyatlarını dikkate alır ve buna göre fiyatlandırma çalışması yapar. Eğer sizde aracınızı Oto2sat ‘a sistem tarafından sunulan rakama satmak istersen satış için randevunu alıp ücretsiz ekspertiz yaptırarak aracın için son fiyat teklifimizi alabilir ve satış işlemlerini başlatabilirsin.

Top