Loading…
For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
1 Günde Araç Satışı

1 Günde Araç Satışı

1 Günde Araç Satışı

Aracınızı bir günde üstelik nakit olarak satabileceğinizi biliyor musunuz? Evet, Oto2sat ile aracınızı değerinde nakit olarak alıyoruz. Üstelik tüm işlemler randevu ile aynı gün içinde tamamlanıyor.

Oto2sat ’a otomobilinizi 3 adımda kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde satar, ödemenizi hemen alırsınız; 1- Ücretsiz Fiyat Değerleme, 2- Ücretsiz Ekspertiz, 3- Güvenli ve Hızlı Nakit Ödeme.

  1. Ücretsiz Fiyat Değerleme

Sektörün en güncel fiyatlarını sunduğumuz özel yazılımımız sayesinde, aracınıza en yüksek fiyat teklifini alabilirsiniz. Sitemizde bulunan fiyat teklifi hesaplama alanından araç marka ve modelinizi seçerek fiyat teklifimizi hemen alabilirsiniz.

  1. Ücretsiz Ekspertiz

Online sunulan fiyat teklifimizi kabul etmeniz ve araç satışı için randevu oluşturmanız durumunda aracınızı ücretsiz ekspertiz eder ve taahhüdünüzden farklı bir durumun çıkmaması durumunda alış işlemlerini teklif ettiğimiz fiyat ile gerçekleştiririz.

  1. Güvenli ve Hızlı Ödeme

Aracınızı Oto2sat ‘a satmaya karar vermeniz durumunda ödemeniz sadece birkaç içinde hesabınıza nakit olarak aktarılmaktadır.

Araç satış ve ilan siteleri ile vakit kaybetmek yerine hızlı ve güvenli arabasını satmak isteyenlerin tercihi firmamız ile sizde otomobilinizi sadece bir günde satabilir ve ödemenizi anında alabilirsiniz. Sürekli olarak geliştirdiğimiz sistemimiz ve müşteri memnuniyet politikamız ile araba satmak isteyenlerin beklentisini yüksek bir memnuniyet ile karşılamaktayız.

Oto2sat ‘ a araç satmaya karar vermeniz durumunda sizleri uzun süren evrak işleri ile muhatap etmeden en kısa yoldan araç satış işlemini tamamlıyoruz. Alanında uzman ve deneyimli personelimizin gözetiminde tüm araç satışınızı ofisimizden gerçekleştiriyor ve ödemenizi satın alma işlemi ile birlikte hesabınıza yatırıyoruz.

İstanbul Hızlı Araç Alım Merkezi

İstanbul ‘da hızlı ve güvenli olarak otomobilini satacak bir yer arayışınız varsa İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan ofislerimizi ziyaret ederek aracınız için en uygun teklifi alarak satış işlemlerine hemen başlayabilirsiniz.

Unutmayın; Oto2sat aracını  hemen nakit paraya çevirmek, aracını hızlı satmak isteyenler için kurulmuş bir sistemdir. Öyle ki sizler gündelik işlerinizle meşgul olurken bile sadece maksimum bir saat sürenizi ayırarak  satış, ekspertiz, ödeme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bizler araba satmanın zorlu ve yorucu bir süreç olduğunun bilincinde olup, diğer satış kanallarını kullanarak harcadığınız zaman ve mental anlamda yorgunluğunuzu ortadan kaldırıyoruz. Oto2sat olarak Üvez Otomotiv Grup güvencesi altında huzurlu ve güvenli bir şekilde araç alım satım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Top